Огласи Besplatni Oglasi Недвижнини


НедвижниниНедвижниниrss
Оглас Датум
ОХРИД ЦЕНТАР

ОХРИД ЦЕНТАР
(Недвижнини / Станови)

ИЗДАВАМ НОВИ АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР ДО ХОТЕЛ РИВИЕРА СО ГРЕЕЊЕ ( КЛИМА +КОНВЕКТОР),...
Цена: 10 €
Град: Ohrid


lakica
340 Прегледи
nopic

Се продава плац од 3801м2 во Сопиште
(Недвижнини / Плацови)

Се продава плац од 3801м2 на почетокот во Сопиште, се продава како целина или фи...
Цена: 0 €
Град: Skopje


bokidom
14 Прегледи
Евтино сместување во АРС Ноќевалиште, Скопје

Евтино сместување во АРС Ноќевалиште, Скопје
(Недвижнини / Соби)

Туристички посети или бизнис средби во Скопје, Р. Македонија ... Престојувајте в...
Цена: 1 €
Град: Skopje


ARS Nokevaliste
34 Прегледи
nopic

SE PRODAVA 2-SOBEN STAN VO CENTAR
(Недвижнини / Станови)

Se prodava dvosoben 68m2 stan vo Debar malo so edna pogolema spalna soba so tera...
Цена: 75000 €
Град: Skopje


suzanakocevska@yahoo.com
117 Прегледи
nopic

Се издава слободна куќа во Кисела Вода 100m2
(Недвижнини / Куќи)

Се издава слободна куќа во Кисела Вода од 15 Ноември. Квадратурата изнесува 100 ...
Цена: 250 €
Град: Skopje


ivantrajcev
36 Прегледи

Сортирај по
Страница 1 од 242


- - - - - - -
8331
Регистрирани Корисници