Огласи Besplatni Oglasi Недвижнини Besplatni Oglasi Станови


defaultСтановиrss
Оглас Датум
Stan od 76 m2 na Tode Dumba

Stan od 76 m2 na Tode Dumba
(Недвижнини / Станови)

Se prodava stan od 76m2+8m2 podrum na ul.Tode Dumba 88/11(nad garazi).Stanot e n...
Цена: 41000 €
Град: Kumanovo


darkocar
153 Прегледи
СТАН...ИТНО

СТАН...ИТНО
(Недвижнини / Станови)

ИТНО СЕ ПРОДАВА ЕДНОСОБЕН СТАН НА УЛ. ГАЛИЧИЦА БР. 31, ВЛЕЗ 1,НА ШЕСТИ КАТ, СО Л...
Цена: 650 €
Град: Ohrid


vladimir68
244 Прегледи
nopic

SE IZDAVA STAN
(Недвижнини / Станови)

40 M2 STROG CENTAR I KAT, PARNO, LIFT...
Цена: 000 €
Град: Skopje


,,
129 Прегледи
nopic

издавам стан
(Недвижнини / Станови)

Издавам стан од 67м2,Ново Лисиче,комплетно наместен,втори спрат,лифт,парно Слоб...
Цена: 200 €
Град: Skopje


aneta_sima@yahoo.com
121 Прегледи
Agencija Domik izdava 3-soben namesten stan vo Centar

Agencija Domik izdava 3-soben namesten stan vo Centar
(Недвижнини / Станови)

Agencija Domik izdava 3-soben namesten stan vo Centar 83 m2 Cena 450 Evra - sifr...
Цена: 450 €
Град: Skopje


domik
154 Прегледи

Сортирај по
Страница 14 од 165


- - - - - - -
8331
Регистрирани Корисници